ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Питання / Відповіді

Пропонуємо вам ознайомитися із відповідями на питання, які найчастіше можна почути в нашому медичному центрі. Оберіть рубрику, що цікавить вас, на натисніть на питання для одержання відповіді. Якщо серед запропонованих варіантів ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його у формі, яка знаходиться в кінці цієї сторінки.

 

Організаційні питання

Ми працюємо з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00. В неділю – з 10:00 до 16:00.
Для запису на прийом можна обрати будь-який зручний для вас спосіб. Телефони: (362) 62-10-10, (362) 62-99-95 або (098) 62-10-10-2. Можна зробити запит в режимі он-лайн, відправивши відповідний запит.
Наш центр спеціалізується на апаратній косметології та використовує останні моделі косметологічних апаратів виробництва Франції, Великобританії, Іспанії. Процедури за допомогою таких апаратів у поєднанні з роботою досвідчених косметологів, гарантують досягнення бажаних результатів.

 

Питання про наші процедури

Ефект омолодження відзначається вже після першої процедури. Людям з вираженими симптомами старіння шкіри потрібний курс з трьох процедур. Ефект плазмоліфтингу є кумулятивним, тобто він посилюється від процедури до процедури.
Ультразвукова чистка обличчя – глибоке, делікатне та ефективне очищення шкіри від забруднень, ороговілих кліток, шкірного жиру та закупорених пор. Ультразвук глибоко проникає в  шари епідермісу та ретельно очищує їх. Окрім того, процедура є безболісною, і на відміну від механічної чистки, не залишає на обличчі видимих слідів – почервоніння та підпухлості. Шкіра очищена, свіжа, та протягом тривалого часу набагато краще засвоює засоби для її догляду (креми, маски тощо). Частота проведення ультразвукового пілінгу залежить від типу шкіри. Часта чистка необхідна у випадку швидкого закупорення пор шкіри, що є наслідком активної роботи сальних залоз.
Обов’язкова умова для досягнення гарного результату від курсу процедур лазерної епіляції – це стабільність гормонального фону людини. Тому лазерна епіляція робиться тільки з пубертатного віку (13-14 років) на будь-якій зоні тіла або на декількох одночасно. І, хоча численні клінічні дослідження не знайшли протипоказань для цієї процедури у дітей більш раннього віку, лікарі з обережністю ставляться до будь-якого втручання в гормональний фон підлітка на стадіях його становлення. Неповнолітнім дітям процедури проводяться тільки з дозволу батьків, при цьому на консультації перед лазерною епіляцією обов’язково повинен бути присутній один із батьків.

Взагалі, на практиці лікарі відзначають низьку ефективність процедур у період зміни гормонального фону, тому багатьом підліткам ми рекомендуємо трохи почекати, адже будь-які гормональні зміни впливають на ріст волосся на тілі. І хоча нестабільний гормональний фон не є протипоказанням до процедури лазерної епіляції, важливо розуміти, що ефект від таких сеансів може бути менш стійким.

Це лікування або корекція косметичних недоліків методом внутрішньошкірних ін’єкцій мінімальними дозами в місце, де знаходиться патологія. Поживні речовини, мікроелементи, вітаміни потрапляють безпосередньо у проблемну ділянку. І після процедури діють ще 5-7 днів.
Збагачена тромбоцитами плазма вводиться за допомогою внутрішньошкірних ін’єкцій по типу мезотерапії. Мільйони тромбоцитів, введені в шкіру, активуються і, вступивши в реакцію з фібрином, вибудовують в шкірі каркас з біологічно активних фібринових ланцюгів. Паралельно фактори росту активують фібробласти, які, в свою чергу, стимулюють синтез нового колагену, еластину, гіалуронової кислоти та утворення нових кровоносних судин. Зморшки розгладжуються, вирівнюється колір обличчя, поліпшуються його контури, шкіра набуває пружність і сяйво.
Основне вживання процедури мікротокової терапії – ліфтінг шкіри. Мікроструми в електродах допомагають стимулювати внутріклітинний метаболізм, поліпшити мікроциркуляцію крові, що сприяє загальному тонусу. Так досягається потрібний для ліфтинга ефект. Мікротокова терапія абсолютно безпечна. Ви відчуватимете лише легке поколювання або вібрацію під шкірою. Вже на самому початку можна відмітити позитивні зміни. Повний курс мікрострумової терапії (як правило, 10 сеансів) дає стабільні і якісні результати.
Ваші відчуття будуть залежати від вашої індивідуальної чутливості. Лазер який використовуємо ми, оснащений достатньо ефективною контактною системою охолодження шкіри, що значно знижує рівень неприємних відчуттів. За звичай пацієнти описують свої відчуття словами від «нічого не відчуваю», і «звичайний дискомфорт» до «короткочасне легке підпікання».
Ні. Лазер не може видалити дуже світле та сиве волосся, оскільки в ньому відсутні клітини меланину, який здатен поглинати лазерну енергію.
Лазерна епіляція впливає лише на те волосся, яке знаходиться в активній фазі росту, і яке видно на поверхні шкіри. Ті волосинки, що знаходяться в неактивних фазах, повинні перейти в активний стан, та прорости, і тільки тоді лазер зможе на них подіяти. Враховуючи різну фазу всього волосся на тілі людини, обирається методика проведення процедур, та інтервал часу між процедурами. При такому підході досягається максимальна ефективність видалення волосся. Довжина такого інтервалу залежить від локалізації.
Це лікування або корекція косметичних недоліків методом внутрішньошкірних ін’єкцій мінімальними дозами в місце, де знаходиться патологія. Поживні речовини, мікроелементи, вітаміни потрапляють безпосередньо у проблемну ділянку. І після процедури діють ще 5-7 днів.
Так, допомагає – це найефективніший метод лікування волосся, яке вростає. Вже за декілька процедур стан та зовнішній вигляд пацієнта кардинально змінюються. Також, лазерна епіляція є високоефективною для пацієнтів схильних до різного роду подразнення шкіри.
Це різні фірмові назви фактично одного і того ж препарату. Ботокс випускають американські виробники, а Диспорт – французькі.
Максимальний ефект спостерігається через 3-4 місяці і “тримається” протягом півроку. Через те, що в препараті Ботокс використовується ботулотоксин вкрай високого розведення, параліч м’язів розвивається ТИМЧАСОВО. Цим обумовлена необхідність повторювати процедуру кожні півроку. Тривале застосування Ботокса робить ефект більш стійким – зникає звичка хмуритися. З часом потрібна буде лише одна ін’єкція в 8-12 місяців.
Мезотерапія здійснюється наступним чином: прямі ін’єкції в шкіру малих доз лікарських речовин у потрібні місця. Склад ін’єкцій залежить від потреби пацієнта. Ін’єкції включають в себе: гіалуронову кислоту, L-карнітин або кофеїн. Мезотерапія виконується за допомогою спеціального набору мікроголок, тому є практично безболісною.
Мезотерапія використовується для відновлення пружності шкіри обличчя та тіла. Цей метод використовується для лікування целюліту і розтяжок, а також зміцнює і омолоджує шкіру, приносить значні результати в профілактиці випадіння волосся.
Після ін’єкцій Ботокс або Диспорт, клінічні ознаки тимчасового “знерухомлення” м’язів спостерігаються вже через 24-72 години, а результат можна оцінити через 1-2 тижні, коли відбувається розслаблення мімічної мускулатури і розгладження зморшок.
Після процедури шкіра може злегка почервоніти, але через декілька днів вона відновить природний колір.
Як довго він збережеться – залежить не тільки від типу використовуваного препарату, але і від структури шкіри, віку, а також від природної рухливості особи. Крім того при корекції зморшок ефект зазвичай помітний декілька довше, ніж при корекції губ (із-за їх високої насиченості капілярами). Мінімальний термін дії ін’єкцій – 6 місяців, максимальний – біля 2-х років.
Ефект від перманентного макіяжу зберігається від 3 до 5 років. Тривалість залежить від структури шкіри, швидкості її оновлення тощо. Зовнішній вплив призводить до того, що фарби з часом блідніють та зникають. В такому випадку Вам може допомогти повторна процедура перманентного макіяжу, яка поверне вам впевненість в своїй привабливості.

 

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його:

captcha

Вверх