ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Процедури по догляду за тілом

Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Вакуумно-роликовий масаж кардинально відрізняється від всіх інших методик боротьби з целюлітом. Принцип проведення процедур на апараті LPG Cellum6 зводиться до інтенсивної дії на підшкірно-жирову клітковину та шкіру.

Розщеплення жирів, лікування целюліту (Ультра BF)

Зменшення об’ємів тіла та проявів целюліту. Безопераційна ліпосакція на апараті Ultra BF, більше фізіологічна процедура, ніж традиційна ліпосакція і нагадує природній процес схуднення.

Різні види обгортувань

Процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри, активно використовується в програмах корекції фігури, лікуванні целюліту, зниженні надмірної ваги, а також при лікуванні плекситу і міозиту, при спортивних травмах.

Різні види масажу

Дієвим методом профілактики та лікування опорно-рухового апарату, низки хвороб серцево-судинної системи, перевтоми та стресів є масаж. Ми пропонуємо лікувально-профілактичний, релакс та шоколадний масаж.

Діодна лазерна епіляція

lightsheerКраще світове досягнення у сфері лазерних технологій для видалення небажаного волосся. Діодна лазерна система «Light Sheer» – остання розробка американської корпорації Coherent. Сьогодні технологічний прорив в лазерній техніці дає можливість ніжно видаляти зайве волосся за допомогою світла. Лазер Lumenis Light Sheer ET – найсучасніше обладнання від американського виробника Lumenis, гарантує якість і 100% ефективність процедури лазерної епіляції. Ефект видно вже після першої процедури. Для мільйонів людей, які страждають від небажаного волосся, це звучить як втілення мрії!

Підвищення тонусу м’язів тіла (Quantum)

Мікрострумова терапія – одна з найбільш ефективних і затребуваних процедур в естетичній косметології. Її лікувальний ефект досягається за рахунок впливу на живі тканини низькочастотним електричним струмом малої сили.

Вверх