ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Процедури по догляду за обличчям

Чистка обличчя:

chistka-lizaУльтразвукова чистка обличчя – глибоке, делікатне та ефективне очищення шкіри від забруднень, ороговілих кліток, шкірного жиру та закупорених пор. Ультразвук глибоко проникає в  шари епідермісу та ретельно очищує їх. Окрім того, процедура є безболісною, і на відміну від механічної чистки, не залишає на обличчі видимих слідів – почервоніння та підпухлості.

Механічна чистка обличчя – це ручне видалення камедонів (закупорених сальних залоз). Цей вид чистки обличчя  в косметології, мабуть, “найдревніший”, проте сучасні досягнення дозволяють компенсувати його недоліки та максимально використовувати його переваги.

Комбінована чистка обличчя – процедура, в  якій поєднується декілька методів дії на шкіру для отримання оптимального ефекту. Комбінована чистка шкіри проводиться у тих випадках, коли одним методом очищення (механічним чи ультразвуковим ) обійтися неможливо.

Ультразвукове зволоження шкіри

Глибоке введення косметичних засобів в шкіру та підшкірно-жирову клітковину за допомогою ультразвуку.

Киснева терапія

Відносно новий напрям в косметології. Вона відома також як «киснева мезотерапія» і «мезотерапія без голок». Це досконалий метод, що дозволяє прискорити введення активних препаратів в найглибші шари епідермісу за рахунок збільшення парціального тиску кисню.

Підтяжка шкіри:

about8“Мікротокова” терапія – здійснюється за допомогою мікрострумів різної частоти, що сприяє зняттю м’язових спазмів, розгладженню носогубної частини обличчя, є прекрасним засобом, що перешкоджає утворенню зморшок, лікує запалення шкіри, вугрові висипи.

Вакуумно-роликовий масаж (LPG Lift 6) – одним із способів підтяжки шкіри на обличчі та в зоні декольте є вакуумно-механічний  масаж за допомогою апарату LPG Lift 6 (виробництва Франція).

Хімічний пілінг є процедурою нанесення на шкіру препаратів на основі різних кислот. Їх дія направлена на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини, залежно від сили і типу речовини. Відбувається очищення пор сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація та стимуляція клітин шкіри, що зрештою приводить до активного вироблення колагену та еластину.

Мікрошліфування шкіри, рубців (дермобразія) – за допомогою даної процедури відлущується поверхневий ороговілий, тобто відмерлий, шар шкіри, стимулюється кровообіг, що забезпечує обмінні процеси в шкірі, завдяки чому вона (шкіра) омолоджується.

Голівудська пластика - це унікальний винахід для безін’єкційного і безопераційного вирішення проблем пов’язаних з в’яненням шкіри обличчя, шиї, декольте. Процедура спрямована на боротьбу з гравітаційним птозом і відбитком активної міміки (гримасами).

Косметика по догляду за обличчям: Academie, Ericson Laboratoire, Jean Klebert, Natura Bisse, Guna

Вверх