ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ін’єкційні методики

Мезотерапія

injectionКосметична процедура, під час якої під шкіру, для її лікування, вводять фармакологічні препарати. Для проведення мезотерапії косметологи користуються лікувальними складами, що називаються «коктейлями» із гомеопатичних препаратів, вітамінів та мікроелементів, які підвищують внутрішні ресурси шкіри.

Контурна пластика

Або філлінг (англ. “to fill” – заповнювати). Це ін’єкційне заповнення дефектів шкіри та підшкірної жирової клітковини (зморшок, складок, атрофічних рубців), а також зміна контурів обличчя, форми та об’єму губ за допомогою спеціальних препаратів – філерів, завдяки яким відбувається миттєве розгладжування носогубних та мімічних зморшок, сіточок (гусячих лапок) навколо очей.

Біоревіталізація

Якщо дослівно перекласти слово «біоревіталізація» вийде – «біоОЖИВЛЕННЯ». Це методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів.

Ботокс (виробник США) / Диспорт (виробник Франція)

Офіційно зареєстровані препарати, які використовуються для корекції зморшок у жінок та чоловіків на професійному рівні. Суть дії препарату в тому, що він діє на дрібні м’язи,  розслаблює їх , а це в свою чергу призводить до поступового розгладження складочок обличчя і різноманітних мімічних зморшок.

plasmoliftingЛікування гіпергідрозу (пітливості)

Найбільш ефективним та доступним методом лікування локального гіпергідрозу (“підпашок”, долонь та стоп) є підшкірне введення ботулотоксину типу А, що дозволяє усунути пітливість (гіпергідроз) та неприємний запах за один прийом.

Плазмоліфтинг обличчя

Це одна з найефективніших ін’єкційних методик, що дозволяє проводити безопераційне омолодження обличчя та шкіри. Суть даного методу полягає у введенні в шкіру власної плазми крові людини, збагаченою високою концентрацією тромбоцитів та амінокислот для регенерації клітин в шкірі людини.

Вверх