ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Процедури

Процедури по догляду за обличчям

Чистка обличчя:

chistka-lizaУльтразвукова чистка обличчя – глибоке, делікатне та ефективне очищення шкіри від забруднень, ороговілих кліток, шкірного жиру та закупорених пор. Ультразвук глибоко проникає в  шари епідермісу та ретельно очищує їх. Окрім того, процедура є безболісною, і на відміну від механічної чистки, не залишає на обличчі видимих слідів – почервоніння та підпухлості.

Механічна чистка обличчя – це ручне видалення камедонів (закупорених сальних залоз). Цей вид чистки обличчя  в косметології, мабуть, “найдревніший”, проте сучасні досягнення дозволяють компенсувати його недоліки та максимально використовувати його переваги.

Комбінована чистка обличчя – процедура, в  якій поєднується декілька методів дії на шкіру для отримання оптимального ефекту. Комбінована чистка шкіри проводиться у тих випадках, коли одним методом очищення (механічним чи ультразвуковим ) обійтися неможливо.

Ультразвукове зволоження шкіри

Глибоке введення косметичних засобів в шкіру та підшкірно-жирову клітковину за допомогою ультразвуку.

Киснева терапія

Відносно новий напрям в косметології. Вона відома також як «киснева мезотерапія» і «мезотерапія без голок». Це досконалий метод, що дозволяє прискорити введення активних препаратів в найглибші шари епідермісу за рахунок збільшення парціального тиску кисню.

Підтяжка шкіри:

about8“Мікротокова” терапія – здійснюється за допомогою мікрострумів різної частоти, що сприяє зняттю м’язових спазмів, розгладженню носогубної частини обличчя, є прекрасним засобом, що перешкоджає утворенню зморшок, лікує запалення шкіри, вугрові висипи.

Вакуумно-роликовий масаж (LPG Lift 6) – одним із способів підтяжки шкіри на обличчі та в зоні декольте є вакуумно-механічний  масаж за допомогою апарату LPG Lift 6 (виробництва Франція).

Хімічний пілінг є процедурою нанесення на шкіру препаратів на основі різних кислот. Їх дія направлена на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини, залежно від сили і типу речовини. Відбувається очищення пор сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація та стимуляція клітин шкіри, що зрештою приводить до активного вироблення колагену та еластину.

Мікрошліфування шкіри, рубців (дермобразія) – за допомогою даної процедури відлущується поверхневий ороговілий, тобто відмерлий, шар шкіри, стимулюється кровообіг, що забезпечує обмінні процеси в шкірі, завдяки чому вона (шкіра) омолоджується.

Голівудська пластика - це унікальний винахід для безін’єкційного і безопераційного вирішення проблем пов’язаних з в’яненням шкіри обличчя, шиї, декольте. Процедура спрямована на боротьбу з гравітаційним птозом і відбитком активної міміки (гримасами).

Косметика по догляду за обличчям: Academie, Ericson Laboratoire, Jean Klebert, Natura Bisse, Guna

 

Процедури по догляду за тілом

Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Вакуумно-роликовий масаж кардинально відрізняється від всіх інших методик боротьби з целюлітом. Принцип проведення процедур на апараті LPG Cellum6 зводиться до інтенсивної дії на підшкірно-жирову клітковину та шкіру.

Розщеплення жирів, лікування целюліту (Ультра BF)

Зменшення об’ємів тіла та проявів целюліту. Безопераційна ліпосакція на апараті Ultra BF, більше фізіологічна процедура, ніж традиційна ліпосакція і нагадує природній процес схуднення.

Різні види обгортувань

Процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри, активно використовується в програмах корекції фігури, лікуванні целюліту, зниженні надмірної ваги, а також при лікуванні плекситу і міозиту, при спортивних травмах.

Різні види масажу

Дієвим методом профілактики та лікування опорно-рухового апарату, низки хвороб серцево-судинної системи, перевтоми та стресів є масаж. Ми пропонуємо лікувально-профілактичний, тайський масаж (від спеціаліста з Тайланду), релакс та шоколадний масаж.

Діодна лазерна епіляція

lightsheerКраще світове досягнення у сфері лазерних технологій для видалення небажаного волосся. Діодна лазерна система «Light Sheer» – остання розробка американської корпорації Coherent. Сьогодні технологічний прорив в лазерній техніці дає можливість ніжно видаляти зайве волосся за допомогою світла. Лазер Lumenis Light Sheer ET – найсучасніше обладнання від американського виробника Lumenis, гарантує якість і 100% ефективність процедури лазерної епіляції. Ефект видно вже після першої процедури. Для мільйонів людей, які страждають від небажаного волосся, це звучить як втілення мрії!

Підвищення тонусу м’язів тіла (Quantum)

Мікрострумова терапія – одна з найбільш ефективних і затребуваних процедур в естетичній косметології. Її лікувальний ефект досягається за рахунок впливу на живі тканини низькочастотним електричним струмом малої сили.

 

Ін’єкційні методики

Мезотерапія

injectionКосметична процедура, під час якої під шкіру, для її лікування, вводять фармакологічні препарати. Для проведення мезотерапії косметологи користуються лікувальними складами, що називаються «коктейлями» із гомеопатичних препаратів, вітамінів та мікроелементів, які підвищують внутрішні ресурси шкіри.

Контурна пластика

Або філлінг (англ. “to fill” – заповнювати). Це ін’єкційне заповнення дефектів шкіри та підшкірної жирової клітковини (зморшок, складок, атрофічних рубців), а також зміна контурів обличчя, форми та об’єму губ за допомогою спеціальних препаратів – філерів, завдяки яким відбувається миттєве розгладжування носогубних та мімічних зморшок, сіточок (гусячих лапок) навколо очей.

Біоревіталізація

Якщо дослівно перекласти слово «біоревіталізація» вийде – «біоОЖИВЛЕННЯ». Це методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів.

Ботокс (виробник США) / Диспорт (виробник Франція)

Офіційно зареєстровані препарати, які використовуються для корекції зморшок у жінок та чоловіків на професійному рівні. Суть дії препарату в тому, що він діє на дрібні м’язи,  розслаблює їх , а це в свою чергу призводить до поступового розгладження складочок обличчя і різноманітних мімічних зморшок.

plasmoliftingЛікування гіпергідрозу (пітливості)

Найбільш ефективним та доступним методом лікування локального гіпергідрозу (“підпашок”, долонь та стоп) є підшкірне введення ботулотоксину типу А, що дозволяє усунути пітливість (гіпергідроз) та неприємний запах за один прийом.

Плазмоліфтинг обличчя

Це одна з найефективніших ін’єкційних методик, що дозволяє проводити безопераційне омолодження обличчя та шкіри. Суть даного методу полягає у введенні в шкіру власної плазми крові людини, збагаченою високою концентрацією тромбоцитів та амінокислот для регенерації клітин в шкірі людини.

 

Інші процедури

У медичному центрі «Med&Life» проводиться видалення бородавок та папілом, проколювання вух, лікування вугрів та пігментації, перманентний макіяж і тату аж, вертикальний солярій.

ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЦЕДУР У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life» СПРИЯЄ ЗМІЦНЕННЮ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я, ПРОКРАЩЕННЮ НАСТРОЮ,
ПОЛІПШЕННЮ ЯКОСТІ ЖИТТЯ!

Запис на прийом по телефону: 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх