ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Біоревіталізація

БіоревіталізаціяІн’єкційний метод глибокого зволоження шкіри за рахунок насичення її гіалуроновою кислотою – природним компонентом шкіри.

Якщо дослівно перекласти слово «біоревіталізація» вийде «біоОЖИВЛЕННЯ». Внутрішньошкірне введення гіалуронової кислоти з метою заповнення її дефіциту, дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій та здоровій шкірі, довгостроково захистити її від дії вільних радикалів. Вона не тільки поліпшує її ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД, але й відновлює внутрішнє середовище, характерне для молодої шкіри, реально СПОВІЛЬНЮЮЧИ старіння.

Біоревіталізацію у м. Рівне можна зробити, завітавши до медичного центру «Med&Life».

Це метод внутрішньошкірних ін’єкцій натуральної, хімічно незміненої гіалуронової кислоти, що негайно відновить водний баланс і відтворить для клітин, ідеальні умови для життєдіяльності. Результати ж діляться на «швидкі» і «повільні».

Що відбувається «швидко»? Перше, що бачить пацієнт безпосередньо після процедури: розгладжування зморшок і складок, що досягається за рахунок безпосереднього введення гіалуронової кислоти в місця, де її недолік найбільш очевидний. Цей ефект тимчасовий і проходить протягом 7-14 днів. Кінцевою метою процедури є зовсім не це (хоча дуже подобається пацієнтам). Далі відбувається от що: уведена ззовні гіалуронова кислота утилізується клітинами шкіри й вони починають виробляти власну гіалуронову кислоту, синтезувати волокна еластина й коллагена, реставруючи структуру старіючої шкіри. В результаті такої реставрації, пацієнт бачить, як тонус і наповнення шкіри поступово поліпшуються, знижується кількість і зменшується глибина зморшок, шкіра стає більш стійкою до зовнішніх впливів. Цей ефект дуже стійкий (близько 3 місяців), хоча й розвивається не відразу: не можуть же наші клітини замінити склад шкіри за пару днів!

Результати процедури

Біоревіталізація дозволяє в буквальному розумінні «стерти» ознаки старіння, усунути зморшки, тьмяний колір обличчя, прояви куперозу. Після курсу процедур шкіра стає щільніша, підтягнута, м’яка, але пружна, із здоровим рум’янцем на щоках. Результат тривалий та накопичувальний, і зберігається від 6 до 9 місяців.

Переваги методу

  • Висока ефективність. Процедура біоревіталізації дозволяє освітлити та освіжити колір обличчя та шиї, усунути поверхневі та глибокі зморшки, зволожити шкіру та наповнити енергією
  • Природність. Гіалуронова кислота – природний зволожувач, тому абсолютно адекватно сприймається організмом
  • Безпека. Біоревіталізация – природний метод омолоджування, тому безпечний і підходить пацієнтам будь-якого віку
  • Стійкість результату

Біоревіталазація дає змогу:

  • Глибоко зволожити шкіру
  • Усунути дрібні  зморшки
  • Надати еластичності та кольору, властивих молодій і здоровій шкірі
  • Ззапобігти появі пігментних плям

Запис на Біоревіталізацію у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх