ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Косметика по догляду за обличчям

Медичний центр «Med&Life» спеціалізується на апаратній косметології та використовує останні моделі косметологічних апаратів виробництва Франції, Великобританії, Іспанії. Процедури за допомогою таких апаратів у поєднанні з роботою досвідчених косметологів, гарантують досягнення бажаних результатів.

Ми використовуємо лише професійну косметику європейських виробників:
Детальніше +

Косметика Academie

Academie - це французький виробник косметики для шкіри обличчя та тіла, що випускає інноваційну косметику вже більше ніж 80 років. Під назвою Academie Scientifique de Beaute виготовляється більше сотні косметичних засобів для всіх типів шкіри, у тому числі препарати для лікування проблемної шкіри.
Детальніше +

Косметика Ericson Laboratoire

Професійний догляд за шкірою та стійкий результат. Унікальна косметика ERICSON нового покоління випереджає та передбачає вимоги споживачів, дозволяючи вирішувати найскладніші і комплексні естетичні завдання. В її основі лежить науковий підхід та унікальні, спеціально розроблені формули.
Детальніше +

Косметика Jean Klebert

Косметика класу люкс, це продукція відомих компаній, що володіють власними науковими косметологічними центрами. Відмінною рисою косметики класу «люкс» є наявність селективних ліній, тобто ліній косметичних засобів, призначених для певних станів шкіри. ЇЇ засоби і препарати відмінно справляються з проблемами шкіри.
Детальніше +

Косметика Natura Bisse

Іспанська компанія Natura Bisse, заснована в 1979 році, займає провідне місце в області розробки інноваційних косметичних засобів та програм по догляду за обличчям та тілом, акцентує в своїй роботі на пошук нових рішень, науково-практичну та просвітницьку роботу. Компанія Natura Bisse має власну лабораторію та дослідницький центр.
Детальніше +

Препарати Guna

Guna - італійський лідер в біотерапії і гомотоксикології, який випускає препарати біологічної медицини, що застосовують фахівці більш ніж 20 країн світу. Препарати виготовляються в умовах сучасного виробництва та базуються на передових знаннях в області імунології, біохімії, гомотоксикології та класичній гомеопатії.
Вверх