ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ericson Laboratoire

Ericson LaboratoireКосметика Ericson Laboratoire: професійний догляд за шкірою та стійкий результат.  Унікальна косметика ERICSON нового покоління випереджає та передбачає вимоги споживачів та професіоналів, дозволяючи вирішувати найскладніші і комплексні естетичні завдання. У основі всіх косметичних засобів цієї французької компанії лежить постійний науковий пошук, найпрогресивніші технології, науковий підхід і унікальні, спеціально розроблені формули. Ericson Laboratoire – це так звана, «інтелектуальна» косметика, що надає вражаючу дію на шкіру і допомагає уникнути пластичних операцій, ефективно вирішити косметичні проблеми, повернувши шкірі красу та молодість. Продукція Ericson Laboratoire не має аналогів в світі, подібні препарати не випускаються більше жодною компанією в світі. Косметичні засоби виробляються на основі останніх наукових розробок в області клітинної косметології і біотехнології. Вся косметика Еріксон максимально насищена активними речовинами, які надають як естетичну, так і лікувальну дію на шкіру.

Для того, щоб ефективно усунути різні естетичні недоліки та зберегти стійкий результат, необхідно системний косметичний підхід. Саме тому фахівцями Ericson Laboratoire були розроблені унікальні препарати, засновані на принципі мультитерапії, що має на увазі використання традиційних методів фіто-, арома- і вітамінотерапії у поєднанні з біокомплексами направленої дії. У складі препаратів Ericson Laboratoire – унікальні компоненти: продукти біотехнології, антарктичні біотранспланти, колаген і еластин морського походження, біокомплекси, ферменти, натуральні вітаміни, концентрат ікри, фітоестрогени, натуральні та ефірні масла, екстракти цілющих рослин. В процесі виробництва косметики Ericson Laboratoire застосовується метод кріогенізаціі, що полягає в швидкому заморожуванні при наднизькій температурі. Дана методика дозволяє зберегти високу активність біокомпонентів, що входять до складу косметичних засобів, і відмовитися від хімічних консервантів. Подібну методику компанія почала використовувати одна з перших при створенні ексклюзивних кремів. Мета косметичних препаратів – глибока комплексна дія на ключові механізми розвитку конкретної естетичної проблеми. Компанією розроблені спеціальні лінії, призначені для домашнього та професійного догляду. Окрім цього, компанія, застосовуючи науково-обгрунтований та медичний підхід, щорік створює нові препарати для догляду за обличчям та тілом на базі розроблених інноваційних косметичних інгредієнтів. Кожен препарат перед тим, як стати доступним споживачеві, відразу тестується і проходить клінічні дослідження, в результаті яких оцінюється його ефективність і безпека. Лише після здобуття позитивних результатів тестування препарат потрапляє до рук косметолога.

Особливу гордість косметики Ericson Laboratoire складає інноваційна anti-age стратегія, що впливає на всі механізми старіння. Відзначимо лише деякі: захист клітин шкіри на генному рівні від пошкодження; відновлення гормонального фону за допомогою прогормональної терапії; захист, відновлення і запобігання руйнуванню чинників молодості шкіри.

Прекрасно збалансована косметика Еріксон дає швидко помітний результат і забезпечує абсолютну комфортність та безпеку при використані.

Вверх