ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Guna

GunaGuna – італійський лідер в біотерапії і гомотоксикології.

Компанія Guna була створена в 1983г. і на сьогоднішній день є світовим лідером серед компаній, що випускають препарати біологічної медицини, які застосовують фахівці більш ніж в 20 країнах світу. Препарати компанії Guna виготовляються в умовах сучасного виробництва та базуються на передових знаннях в області імунології, біохімії, гомотоксикології та класичній гомеопатії.

Компанія Guna акредитована Міністерством охорони та здоров’я Італії, як виробник гомеопатичних ліків з 1989г. Виробництво відповідає стандартам GMP (Good Manufacturing Practice) з 1998г., має сертифікат ISO 9001-2000. На виробництві проводиться ретельний контроль над сировиною, що поступає, процесом виробництва та якістю готових гомеопатичних препаратів. Це визначає високу якість продуктів, що випускаються, та довіру споживачів. Особлива косметика для жінок – препарати Гуна.

NATUR є продуктом нової серії препаратів, призначених для жінок, які створені компанією Guna (Мілан) – провідним підприємством в області гомеопатичної медицини та гомотоксикології. Лінія складається з 4 типів косметичних кремів, які пропонують просте та ефективне вирішення найбільш поширених естетичних проблем у жінок, пов’язаних з раннім старінням шкіри інтимної зони, ділянки грудей, обличчя та ніг. При створенні препаратів NATUR використовувалися, як сучасні знання в області психоемоційної поведінки жінки в умовах негативної дії щоденного стресу, так і древні знання в області гомеопатії. При створенні препаратів застосовувалася власна технологія компанії Guna та використовувалися речовини рослинного, мінерального і біохімічного походження.

Вверх