ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Natura Bisse

Natura BisseІспанська компанія Natura Bisse, заснована в 1979 році, займає провідне місце в області розробки інноваційних косметичних засобів та програм по догляду за обличчям та тілом, акцентує в своїй роботі на пошук нових рішень, науково-практичну та просвітницьку роботу.

Особливість косметичних засобів Natura Bisse – гідролізовані натуральні білки та кращі біологічно активні продукти в безпрецедентно високих концентраціях. Унікальні технології виробництва та стабілізації косметичних засобів і багатолітня співпраця з провідними фармакологами і дерматокосметологами дозволили Natura Bisse створити комплексну систему догляду, що не має аналогів, за шкірою і зайняти провідне місце серед кращих світових професійних косметичних засобів.

Компанія Natura Bisse має власну лабораторію та дослідницький центр, які розробляють інноваційні формули, що випереджають пропозиції конкуруючих компаній на декілька років.

Упевнено завойовуючи нові країни та континенти, компанія Natura Bisse набуває нових друзів та відданих залицяльників її продукції, вдячних за неперевершену якість і виконання заявлених обіцянок. Доказ цьому – любов світових зірок (Мадонна, Кейт Мосс, Ніколь Кідман, Демі Мур, Гвінет Пелтроу, Джулія Робертс, Рене Зельвеггер) та винагороди, підтверджуючі визнання професіоналів в індустрії краси.

Створюючи новий косметичний продукт, фахівці Natura Bisse в першу чергу запевнюють в тому, що це дійсно найкраще зі всього, що можна запропонувати на даний час. Компанія Natura Bisse ніколи не обмежувала свої пошуки досконалих формул косметичних засобів фінансовими питаннями: скільки коштує цей унікальний компонент та наскільки виробництво такого дорогого продукту буде прибутковим, оскільки для компанії на першому місці при розробці нових препаратів завжди стояв критерій якості!

Адже компанії Natura Bisse, також як і Вам, важливий лише чудовий результат!

Вверх