ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Діодна лазерна епіляція

Діодна лазерна епіляціяМи пропонуємо скористатися кращим світовим досягненням у сфері лазерних технологій для видалення небажаного волосся. Це діодна лазерна система «Light Sheer» – остання розробка американської корпорації Coherent. Сьогодні технологічний прорив в лазерній техніці дає можливість ніжно видаляти зайве волосся за допомогою світла. Лазер Lumenis Light Sheer ET – найсучасніше обладнання від американського виробника Lumenis гарантує якість і 100% ефективність процедури лазерної епіляції. Ефект видно вже після першої процедури. Для мільйонів людей, які страждають від небажаного волосся, це звучить як втілення мрії!

Лазерна епіляція в м. Рівне можлива у медичному центрі «Med&Life».

Як лазер видаляє волосся?

Діодний лазер використовує монохроматичне світло для видалення волосся та уповільнює їх ріст. Його енергія поглинається волосиною, розігріває та руйнує фолікул, а через деякий час волосся відпадає. Але потрібно пам’ятати, що дія лазера поширюється лише на активні, тобто зростаючі фолікули волосся, яких на тілі приблизно 20%-30%.

А є фолікули, що “дрімають”, які залишаються для лазерного променя прозорими. Енергія на них не діє, або діє лише частково і лише деформує, але не знищує остаточно. Через деякий проміжок часу фолікули пробуджуються, з них відростає волосся. Є ще один дуже важливий момент, який необхідно враховувати: не все волосся, яке знаходиться у фазі росту, піддається лазерній обробці, оскільки на одній ділянці шкіри є темніше та світліше волосся. І якщо темніше волосся реагує на певну потужність лазера, то інше, менш товстіше або світліше, залишаються до неї менш сприйнятливе. Тому разом з волоссям, що “прокинулося”, необхідні подальші сеанси з проміжком в 1,5-2 місяці. Загальний курс епіляції, в середньому, складається з 5-6 процедур. За допомогою діодного лазера можна усунути волосся будь-якої товщини, кольору та густини, за винятком пушкових, дуже світлого та сивого волосся.

Больові відчуття під час процедури

Діодний лазер робить епіляцію практично безболісною. У чутливих зонах (підпашки) може відчуватися легке поколювання. В особливо чутливих зонах (зона бікіні) можливе неприємне відчуття, тому пацієнтам пропонується знеболення за допомогою крему.

Порядок проведення процедури

Перед процедурою бажано не засмагати. За 14-20 днів до процедури не робити воскову депіляцію, не використовувати депілятор або депіляційний крем. Можна голитися. Ділянку, яку плануєте обробити лазером необхідно поголити за 1-2 доби до процедури. Волосинки мають відрости на 1-2 мм.

Тривалість лазерної епіляції залежить від розміру оброблювальної ділянки шкіри та складає від 10-15 хвилин (зона верхньої губи або підборіддя) до 1,5-3 годин (ноги, бікіні). Якщо перед процедурою проводиться знеболення, то тривалість процедури збільшується на 1 годину. Після процедури не рекомендується засмагати протягом 7-10 днів. В разі проведення епіляції на відкритих частинах тіла, в цей період рекомендується використовувати сонцезахисні креми.

Протипоказання:

  • вагітність
  • онкологічні захворювання
  • цукровий діабет
  • шкірні захворювання у стадії загострення (екзема,псоріаз і т.д.)
  • світле, сиве та пушкове волосся на тілі

Запис на процедуру

Запис на прийом по телефону: (098) 621-01-02

Вверх