ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Чистка обличчя

Чистка обличчя - це процес глибокого очищення шкіри мануальним або апаратним методом. Під час процедури відбувається поверхневе відлущування відмерлих клітин шкіри, видаляються запальні елементи (комедони), стимулюється кровообіг та обмінні процеси в шкірі, що призводить до нормалізації роботи сальних залоз.

Показання щодо проведення ультразвукової чистки обличчя: розширені пори, нерівний колір обличчя, “втомлена” шкіра, комедони (чорні крапки), жирна шкіра з розширеними порами, нормальна та суха шкіра. У медичному центрі «Med&Life», м. Рівне, ви можете здійснити очищення шкіри, обравши один із запропонованих методів.
Детальніше +

Ультразвукова чистка обличчя

Глибоке, делікатне та ефективне очищення шкіри від забруднень, ороговілих кліток, шкірного жиру та закупорених пор. Ультразвук глибоко проникає в шари епідермісу та ретельно очищує їх. Окрім того, процедура є безболісною, і на відміну від механічної чистки, не залишає на обличчі видимих слідів – почервоніння та підпухлості.
Детальніше +

Механічна чистка обличчя

Цей вид чистки обличчя в косметології, мабуть, “найдревніший”, проте сучасні досягнення дозволяють компенсувати його недоліки та максимально використовувати його переваги. Механічна чистка обличчя передбачає безпосередньо глибоку механічну дію на шкіру, тому вважається однією з найбільш больових чисток.
Детальніше +

Комбінована чистка обличчя

Процедура, в якій поєднується декілька методів дії на шкіру для отримання оптимального ефекту. Комбінована чистка шкіри проводиться у тих випадках, коли одним методом очищення обійтися неможливо. По суті, майже кожна професійна чистка обличчя є комбінованою, адже рідко можна усунути всі косметичні дефекти одним способом.
Вверх