ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

GlowSolution

GLOW SOLUTION – це унікальна технологія від німецької компанії IONTO для ефективного впровадження косметики. Процедура є поєднанням гідропілінгу, безін’єкційної мезотерапії, лімфодренажного масажу, SMAS-масажу та LED-терапії з подачею сироваток у кожній маніпулі.

Кожна маніпула з додатковими функціями, спрямованими на комплексний покроковий догляд протягом цілого року для створення сяючої, підтягнутої та оновленої шкіри без болю та періоду реабілітації.

 

GLOW SOLUTION – це комплексний підхід у 4 етапи:

1 етап: GlowPurify

Ніжна підготовка шкіри, ретельне очищення макіяжу та глибоке очищення пор за допомогою вакуумної насадки з м'якою щіткою та циркуляцією спеціальної рідини Cleansing-Liquid

2 етап: GlowPolish

Інтенсивне і в той же час максимально комфортне шліфування, за допомогою унікального абразивного міні-диска з циркуляцією спеціальної рідини Peeling Solution. Підходить для всіх типів шкіри будь-якої пори року, без періоду відновлення. Досягається ефекту абразивного шліфування, при цьому виключається травматизація шкіри.

3 етап: GlowPermeation

Революційна технологія потокового низькочастотного звуку Trim Ultrasound із коктейлем активних інгредієнтів. Технологія високоамплітудного, вертикально-спрямованого ультразвуку, що виробляє імпульси, які делікатно створюють відкриті канали у клітинах шкіри для впровадження активних речовин сироватки глибоко у шари дерми.

4 етап: GlowPush-up

Інтенсивний догляд із застосуванням активних речовин сироватки та багаторівневий масаж тканин до рівня SMAS. Спеціально розроблені коливання масажу (до 12 пульсацій в секунду), що швидко змінюються, стимулюють клітини фібробластів, які дуже чутливі до змін у тиску в шкірі, у всіх трьох рівнях: в дермі, в підшкірному шарі і в SMAS. Швидкий, видимий та довгостроковий ефект. Свіжий, сяючий колір обличчя, ефект ліфтингу та тонізації шкіри.

Запис на GLOW SOLUTION у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (098) 621-01-02

Вверх