ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Голівудська пластика

Голівудська пластика (Рівне) – це унікальний винахід для безін’єкційного і безопераційного вирішення проблем пов’язаних з в’яненням шкіри обличчя, шиї, декольте. Процедура спрямована на боротьбу з гравітаційним птозом і відбитком активної міміки (гримасами). Розроблено косметологом-фармацевтом Світланою Твардовською. Масаж проводиться в чотири етапи, під час яких розслабляються м’язи, знімаються спазми, що ведуть до заломів шкіри, проминаются всі м’язи обличчя. Стимулюється функція фібробластів на вироблення колагену і еластину, стимулюється тонус м’язів і виводяться залишки процесів обміну речовин.

За допомогою розробленого косметичного масла компанії STvardovska laboratory of organic cosmetics, процедура масажу «Голлівудська пластика» приносить максимальний ефект.

Косметичні масла являють собою синергічну суміш ефірних олій та олії солодкого мигдалю або олії виноградної кісточки. Підбираються вони індивідуально по типу шкіри. Свічка для масажу, що використовується під час процедури перетворює її в екзотичний ритуал. Масло, що тане під час горіння свічки, має ніжну консистенцію і приємний натуральний аромат, містить масло ши, масло какао або масло виноградної кісточки.

Кількість процедур = Ваш вік мінус 12 років. Перші 10 сеансів через день, далі 10 процедур 2 рази на тиждень, наступні 10 1 раз на тиждень, далі 1 раз у два тижні.

Завдяки техніці масажу «Голлівудська пластика» у місті Рівне можна зробити обличчя не тільки молодими і красивими, але щасливими.

Запис на процедуру

Запис на прийом по телефону: (098) 621-01-02

Вверх