ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Киснева терапія

Киснева терапіяЩоб наша шкіра була молодою та красивою, вона повинна отримувати достатню кількість кисню, а також такі поживні речовини, як глюкоза, амінокислоти, жирні кислоти. Від постачання киснем клітин і залежить процес регенерації шкіри. З віком, під впливом природних біологічних процесів і шкідливих чинників довкілля клітини отримують все меншу кількість кисню та інших поживних речовин, порушується активність епідермісу та здатність його до оновлення, внаслідок чого шкіра стає млявою, з’являються зморшки, пігментні плями.

Що таке киснева терапія?

Киснева терапія (біоокситерапія) у м. Рівне – відносно новий напрям в косметології. Вона відома також як «киснева мезотерапія» і «мезотерапія без голок». Це досконалий метод, що дозволяє прискорити введення активних препаратів в найглибші шари епідермісу за рахунок збільшення парціального тиску кисню. Дія процедури заснована на тому, що клітини епідермісу – поверхневого шару шкіри – отримують кисень не з кров’ю, а безпосередньо з повітря. Повітря містить 16-20% кисню. Якщо збільшити концентрацію кисню (до 98%) і його тиск, швидкість кисневого обміну в клітинах епідермісу теж збільшиться. Це призводить до зміни характеристик клітинної мембрани, внаслідок чого підвищується її проникність та зростає засвоєння активних речовин косметичних препаратів, які і після процедури тривалий час живлять та збагачують шкіру. Крім того, після насичення киснем, нормалізується обмін речовин, прискорюються процеси регенерації, відновлюється здоровий вигляд шкіри обличчя.

Кому потрібна процедура?

На відміну від мезотерапії, киснева терапія Bio-oxygen підходить всім віковим групам, як для жінок, так і для чоловіків, і застосовується для догляду за всіма типами шкіри: нормальною, сухою, жирною, зрілою, «стресовою», «втомленою».

Основні напрямки кисневої терапії:

  • Корекція мімічних зморшок
  • Профілактика та лікування акне
  • Лікування гіперпігментації, фотостаріння, набряків та темних кругів під очима
  • Зволоження та омолодження сухої та зрілої шкіри

Які переваги процедури кисневої терапії з системою Bio-oxygen?

  • відсутність пошкодження шкірного покриву та больових відчуттів на відміну від інвазивних методів
  • швидкі, стійкі результати
  • надзвичайна комфортність процедур
  • відсутність протипоказань, ускладнень та побічних ефектів

Запис на Кисневу терапію у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (0362) 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх