ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Лікування гіпергідрозу (пітливості)

Лікування гіпергідрозу (пітливості) у м. Рівне. Гіпергідроз “підпашок”, долонь та стоп

Лікування гіпергідрозуГіпергідроз – це захворювання, що протікає з надлишковим, неконтрольованим потовиділенням. Люди, що страждають від гіпергідрозу, скаржаться на постійне інтенсивне безпричинне потовиділення в ділянці пахв, долонь або стоп. Особливо важким і неприємним для хворого та оточуючих є виділення поту з неприємним запахом (осмідроз). Причиною неприємного запаху є приєднання бактеріальної та грибкової флор. Найбільш ефективним та доступним методом лікування локального гіпергідрозу (“підпашок”, долонь та стоп) є підшкірне введення ботулотоксину типу А, що дозволяє усунути пітливість (гіпергідроз) та неприємний запах за один прийом.

Введення лікарського препарату (Botox, Disport)

Процедура недовгочасна та безболісна, після лікування гіпергідрозу Ви відразу можете приступити до звичайного повсякденного життя. Дія ін’єкції виявляється протягом 1-4 днів. Метод заснований на властивості ботулотоксина блокувати транспорт ацетілхоліну, рівень якого визначає вираженість потовиділення, внаслідок чого відбувається повна блокада потовиділення (гіпергідрозу) на термін від 6 до 12 місяців.

Показання щодо проведення процедури:

Підвищене потовиділення (локальний гіпергідроз) підпашок (пахової зони), долонь, стоп.

Препарати, які використовуються:

  • «Botox» виробництва компанії ALLERGAN (США)
  • «Disport» виробництва компанії IPSEN (Франція)

Ін’єкції проводяться в процедурному кабінеті з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

Опис процедури лікування гіпергідрозу:

Перед введенням препарату проводиться попередній тест в зоні ін’єкції для визначення області та інтенсивності потовиділення (проби Мінору). Залежно від розміру області введення та інтенсивності потовиділення Вам підберуть оптимальне дозування препарату і розрахують вартість процедури. Протягом всього терміну дії препарату спостерігається повне усунення потовиділення. В день після проведеної процедури не рекомендується користуватися дезодорантами та антиперспірантами, не рекомендується відвідувати сауну та солярій протягом тижня.

Побічні реакції та ускладнення

Після введення ботулотоксину можуть виникати симптоми, характерні для будь-якої ін’єкції. Це почервоніння, набряклість або біль в місці введення ін єкції. Зазвичай вищезгадані симптоми зникають самостійно напротязі 1-2 днів після ін’єкцій.

Ефективність використання методу

Тривалість ефекту становить 6-9 місяців. Препарати «Disport», «Botox» блокують передачу нервового імпульсу до м’язового компоненту потової залози, запобігаючи тим самим виділення поту. Даний процес є зворотнім, і потовиділення  відновлюється через 6-9 місяців.

Запис на Лікування гіпергідрозу у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (0362) 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх