ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Механічна чистка обличчя

Цей вид чистки обличчя в косметології, мабуть, “найдревніший”, проте сучасні досягнення дозволяють компенсувати його недоліки та максимально використовувати його переваги. Механічна чистка обличчя (Рівне) передбачає безпосередньо глибоку механічну дію на шкіру (інструментами, пальцями), тому вважається однією з найбільш травматичних та больових чисток.

Вся процедура проводиться вручну, руки косметолога обгорнуті в спеціальні стерильні серветки, а видалення камедонів відбувається за допомогою спеціальних інструментів.

Шкіра перед чисткою попередньо розпарюється для розширення пор, після чого косметолог приступає до очищення. По закінченню процедури на шкіру накладаються спеціальні заспокійливі та стягуючі маски.

Такий вигляд чищення підійде для дуже “проблемної”, жирної, пористої, товстої шкіри. Протипоказаннями є близько розташовані капіляри, суха та тонка шкіра обличчя. Після механічної чистки, протягом декількох днів слід стежити за загоєнням та відновленням функцій шкіри обличчя – вмиватися кип’яченою водою, мінімізувати використання декоративної косметики, застосовувати загоюючі та протизапальні креми.

Перевага даної чистки в ретельній обробці кожної ділянки обличчя, сила та необхідність роботи з кожним дефектом визначається професіоналом-косметологом індивідуально.

Результати механічної чистки – хороша дихаюча шкіра, на якій практично не видно пор,  та рівномірний колір.

Показання щодо проведення механічної чистки обличчя:

  • Розширені пори
  • Комедони (чорні крапки)
  • Міліуми (“просянки”)

Протипоказання при механічній чистці:

  • Захворювання шкіри
  • Герпес
  • Вугрова хвороба в запаленій формі
  • Суха, чутлива шкіра

Механічна чистка обличчя успішно робиться у медичному центрі «Med&Life», Рівне.

Запис на механічну чистку обличчя у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (0362) 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх