ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Мезотерапія

МезотерапіяМезотерапія – косметична процедура, під час якої під шкіру, для її лікування, вводять фармакологічні препарати. Для проведення мезотерапії косметологи користуються лікувальними складами, що називаються «коктейлями» із гомеопатичних препаратів, вітамінів та мікроелементів, які підвищують внутрішні ресурси шкіри. Здійснюється введення лікувального складу тонкими голками на декілька міліметрів.

На сьогоднішній день мезотерапія у м. Рівне доволі популярна процедура в косметології, яка застосовується для вирішення великої кількості проблем. В центрі «Med&Life» для кожної проблеми та типу шкіри підбирається індивідуальний “коктейль” та курс. Всі препарати рослинного походження та викликають лише позитивні зміни.

 

 

 

З їхньою допомогою можна:

 • Запобігти появі куперозу – процедура відмінно укріплює стінки судин
 • Вилікувати вугровий висип – мезотерапевтичні процедури нормалізують функції сальних залоз та звужують пори, усувають рубці від акне
 • Видалити пігментні плями
 • Покращити колір обличчя
 • Позбутися зморшок: великі зморшки стають значно менш вираженими, дрібні зморшки пропадають назовсім. Методика дає відмінний та стійкий омолоджуючий ефект
 • Підтягнути шкіру обличчя
 • Ідеально зволожити шкіру обличчя та надовго наситити її вологою

Мезотерапія гіалуроновою кислотою творить дива. Одна молекула гіалуронової кислоти стягує навколо себе та утримує до 500 молекул води. Також можливо швидко відновити навіть сильно зневоднену шкіру після загару, солярію або дії знижених температур. Гіалуронова кислота запускає в організмі процеси синтезу колагену та еластину, що призводить до помітного омолодження шкіри.

Результат – ефективний загальний ліфтинг, шкіра набуває незвичайного тонусу та кольору, знімаються запальні процеси (прищі та вугрі). Результат прекрасно зберігається тривалий час, особливо якщо зрідка робити підтримуючі сеанси.

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся (шкіри голови) стала порятунком для багатьох людей, що до цих пір безуспішно боролися з андрогенним облисінням, алопецією, випадінням волосся. Мезотерапевтичні коктейлі живлять цибулину та фолікули, збільшують тривалість життя волосся та лікують його. Після курсу таких процедур для волосся відбувається стимуляція їх росту, починає рости нове волосся. Багато пацієнтів з діагнозом “реактивне облисіння” помічали, як швидко починає рости волосся після курсу процедур.

Мезотерапія тіла

Косметологи нашого центру краси використовують лише коктейлі натурального походження, які абсолютно нетоксичні та ідеально сприймаються шкірою, даючи помітні результати. Зазвичай мезотерапія тіла проводиться 1 раз на тиждень курсом у 6-12 процедур. Для підтримки досягнутих результатів, косметологи радять проводити 1 процедуру в місяць. Ефекти, які будуть досягнуті після курсу в нашому центрі, зберігаються на досить тривалий час.

За допомогою мезотерапії тіла можна досягти:

 • Чудових результатів у лікуванні целюліту та апельсинової шкірки
 • Зменшити локальні жирові відкладення
 • Позбутися зайвої ваги
 • Позбутися від розтяжок живота (мезотерапія живота), грудей
 • Зняти біль в суглобах та тягар в ногах, поліпшити циркуляцію крові та зняти набряки

Залежно від проблеми, мезотерапія може поєднуватись з контурною пластикою, ін’єкціями Диспорту та іншими процедурами, які підвищують ефективність мікроін’єкцій.

Результати мезотерапії є стійкими та наглядними, хоча профілактичне проведення сеансів зберігає результат на більш довгий проміжок часу.

Запис на процедуру

Запис на прийом по телефону: (098) 621-01-02

Вверх