ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Різні види обгортувань

ОбгортуванняЩе в давнину боролися з целюлітом та зайвою вагою шляхом обгортування, використовуючи при цьому розчин соляної грязі або морської глини з ефірними маслами та екстрактами бурих водоростей. В центрі краси та здоров я «Med&Life» (м. Рівне) для процедури обгортування використовують професійну косметику провідних виробників, виготовлену лише на натуральній сировині, зокрема на екстрактах водоростей, мінералів та морської солі.

На тіло рівномірно наноситься косметика, після цього обгортається спеціальною плівкою, що дає можливість косметиці глибоко проникнути в шкіру. Як правило обгортування здійснюється після пілінгу, завдяки чому косметика добре проникає в шари епідермісу.

Якщо ви бажаєте створити ефект сауни, при якому посилюється обмін речовин, для вас в запропонують термоковдру.

Обгортування дасть можливість швидко й помітно схуднути, відновити еластичність і тонус шкіри. Вирівнюється рельєф, зміцнюються стінки кровоносних судин, зменшуються локальні жирові відкладення і целюліт.

В результаті – помітно підтягнуті контури тіла, рівний рельєф, ідеальна шкіра! Обгортування добре знімає стрес, підвищує працездатність, покращує самопочуття.

Вверх