ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Перманентний макіяж (татуаж)

Перманентний макіяжКосметичне татуювання легкого характеру, яке здійснюється лише натуральними фарбниками називається перманентним макіяжем, або татуажем. Перманентний макіяж можна зробити у місті Рівне, завітавши до медичного центру «Med&Life».

Дана процедура дає можливість змінити колір та форму губ, окреслити їхній природний контур, увиразнити або виправити лінію брів, відкоректувати і зробити більш виразними очі, створити ефект густих вій, нанести пікантні родимки і навіть замаскувати маленькі шрами. З перманентним макіяжем ви матимете бездоганний доглянутий вигляд   навіть під час відвідування басейну, сауни та на довгоочікуваному морському відпочинку.

Зранку у жінки звільняється час, який витрачається на нанесення макіжу, шкіра обличчя не страждає від постійної дії косметичних засобів, багато з яких можуть викликати алергію. Окрім естетичних існують і медичні покази перманентного макіяжу – це вроджені і набуті дефекти шкіри обличчя і тіла («заяча губа», випадання брів і вій, травми обличчя, наслідки пластичних операцій).

Суть процедури перманентного макіяжу в тому, що по завчасно намальованому контуру за допомогою голки спеціальний природній фарбник вводиться в верхні прошарки шкіри. На відміну від звичайного татуювання, пігмент вводиться не так глибоко, не зашкоджуючи кровоносні судини і нервові закінчення.

Процедура триває близько години.

Перед початком, на місці татуажу наноситься знеболюючий гель. Процедура виконується в умовах абсолютної стерильності, одноразовими голками та іншими розхідними матеріалами одноразового використання.  Одразу після процедури косметолог накладає на область дії спеціальний крем, який має бактерицидну дію та знімає запалення і подразнення.

Ефект від перманентного макіяжу зберігається від 3 до 5 років.

Тривалість залежить від структури шкіри, швидкості її оновлення тощо. Зовнішній вплив призводить до того, що фарби з часом блідніють та зникають. В такому випадку Вам може допомогти повторна процедура перманентного макіяжу у місті Рівне, яка поверне вам впевненість в своїй привабливості.

Лазерна біоревіталізація обличчя та тіла апаратом Vitalaser 500 (Німеччина)

Лазерна біоревіталізація обличчя та тіла апаратом Vitalaser 500 (Німеччина)

Запис на Перманентний макіяж у Рівненському МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (0362) 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх