ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Підтяжка шкіри

Відтепер зробити ліфтинг обличчя у місті Рівне дуже легко. Медичний центр «Med&Life» пропонує безопераційну підтяжку шкіри обличчя, яка є єдиною гідною альтернативою пластичній хірургії. Більш того вона є абсолютно безпечною та безболісною.

Під час ліфтингу обличчя відбувається стимуляція сполучної тканини, мобілізація різних її шарів, місцеве поліпшення кровообігу, розслаблення спазмів м’язів і активна циркуляція рідини, що впливає на шкіру обличчя, шиї, грудей і декольте.
Детальніше +

Мікротокова терапія

Завдяки цій безболісній процедурі, можна підвищити активність клітин шкіри, м’язів, прибрати мішки та круги під очима. Крім того, мікротокова терапія допомагає зняти біль, набряки, покращує тонус шкіри. Багато фахівців рекомендують її для загоєння ран, рубців, усунення вугрового висипу. Вона буде корисна не лише жінкам, але і чоловікам.
Детальніше +

Вакуумно-роликовий масаж

Одним із способів підтяжки шкіри на обличчі та в зоні декольте є вакуумно-механічний масаж за допомогою апарату LPG Lift 6 (виробництва Франція). Курс процедур гарантує відновлення овалу обличчя, зменшення зморшок, видаляє видимі та приховані ознаки старіння, знімає набряки, видаляє гематоми та інфільтрати, нормалізує роботу шкіру.
Вверх