ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

тел.: +38 (098) 62-10-10-2
E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 19:00
Неділя: 10:00 - 16:00

Розщеплення жирів, лікування целюліту

Безопераційну корекцію фігури в центрі медичної косметології «Med & Life» здіюснюють двома апарати:

Reaction-by-Viora

Біполярний RF-ліфтинг Reaction від Viora (Ізраїль)

UltraBf-36

UltraBf-36 – безопераційна корекція фігури

Reaction від Viora

Reaction є найпопулярнішою естетичною медичною процедурою. Reaction від Viora – біполярний RF-ліфтинг, який швидким та безпечним шляхом забезпечує скорочення появи целюліту, зняття незначних м’язових спазмів та поліпшення місцевого кровообігу з оптимальними клінічними результатами.

Reaction від Viora дозволяє керувати глибиною проникнення. Таким чином можна лікувати як все тіло, так і обличчя, включаючи лоб, щелепу та інші області, не турбуючись про біль та дискомфорт.

Технологія

Reaction від Viora має передові поєднання RF-ліфтингу та вакуумної терапії, щоб запропонувати найбільш ефективні процедури для тіла. Це дозволяє контролювати глибину проникнення, в залежності від різних тканин та методів лікування. Окрім цього, досягається ефективна температура, що пришвидшує сеанси лікування.

Особливості та переваги

  • Покращений контроль лікування і точність орієнтації
  • Більш широкий дермальний ефект
  • Високоефективні методи лікування з доведеними результатами
  • Безпека та гнучкість неінвазивного рішення

 

Апарат UltraBf-36

Апаратні методики сьогодні успішно конкурують в ефективності з хірургічними операціями, наприклад, з добре знайомою всім ліпосакцією. Якщо Ви хочете мати ідеальну фігуру, але від радикального рішення Вас утримують страх перед хірургічним втручанням, небажанням переносити больові відчуття та набряклість, які супроводжуються тривалий післяопераційний період, то можна зупинитися на апаратних (неопераційних) методиках.

Курс з 12 терапевтичних сеансів із застосуванням ультразвукового апарату Ultra Bf-36 може бути заміною повноцінній хірургічній ліпосакції. Це реальна можливість повернути ідеальну фігуру для тих, хто віддає перевагу щадним консервативним методам радикальним. Апаратна ліпосакція Ultra Bf-36 (Рівне) набагато більш фізіологічна процедура, ніж традиційна ліпосакція і по суті нагадує природний процес схуднення.

Технологія ULTRABF заснована на використанні низькочастотних ультразвукових хвиль (28–32 кГц). Саме такі хвилі здатні проникати глибоко, в підшкірно-жирову тканину. Апарат забезпечений 12 випромінюючими пластинами, які накладають на проблемні зони, заздалегідь змастивши їх спеціальним гелем для схуднення.

Гель створює щільний контакт пластини зі шкірою, що є обов’язковою умовою для проникнення ультразвукових хвиль вглиб тканин. В той же час він містить активні компоненти, що підсилюють антицелюлітний ефект та ефект схуднення після процедури.

Ультразвукові хвилі створюють механічні коливання – і в глибоких шарах підшкірно-жирової тканини починається мікромасаж клітин. Виникає так званий ефект кавітації: «схлопування» мікробульбашок вакууму, що утворюються всередині рідини. В результаті звільнюється енергія, руйнуючи мембрану жирових клітин. Розріджений в результаті такої дії жир виводиться з організму.

На відміну від традиційної ліпосакції, анестезія під час проведення процедури не потрібна. Навпаки, процедура комфортна та має розслаблюючу дію. Пацієнт – відпочиває. Апарат – працює: жир зменшується, а фігура стає стрункішою.

Позитивні зміни стають помітні вже після 1–2 сеансів: залежно від області дії ультразвуку досягається зменшення в об’ємах від 1 до 4 см. Повний курс складає 10–12 процедур. Якщо необхідно, курси можна повторювати з інтервалом 1,5–2 місяці 2–3 рази в рік.

Єдина, але обов’язкова умова: після завершення комплексу процедур вага пацієнта повинна залишатися стабільною. Це необхідно для збереження результату процедур, так само як і при звичайній ліпосакції.

Запис на процедуру

Запис на прийом по телефону: (098) 621-01-02

Вверх