ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Вакуумно-роликовий масаж

LPG ліфтмасажОдним із способів підтяжки шкіри на обличчі та в зоні декольте є вакуумно-механічний масаж (Рівне) за допомогою апарату LPG Lift 6 (виробництва Франція) у медичному центрі «Med&Life».

Курс процедур на LPG Lift 6 гарантує відновлення овалу обличчя, зменшення зморшок, видаляє видимі та приховані ознаки старіння, знімає набряки, видаляє гематоми та інфільтрати, нормалізує роботу сальних залоз та тонізує шкіру.

По мірі проходження курсу у шкіри виникає «ефект пам’яті», результати підтягування стають максимальними та стійкими.

Після курсу процедур ліфтингу значно помітно покращення шкіри: із в’янучої, з помітними ознаками обвисання, зневодненої і чутливої вона перетворюється на пружну, свіжу та без ознак втоми. Покращується контур обличчя, компенсуються вікові зміни, розгладжується шкіра, зменшуються зморшки та подвійне підборіддя.

LPG-ліфтмасаж – це:

  • Поліпшення кольору обличчя
  • Усунення набряків
  • Підтянутий овал обличчя
  • Активація вироблення колагену і еластину
  • Природне оновлення клітин шкіри
  • Реабілітація після пластичних операцій

Процедура абсолютно безболісна. Курс процедур визначається індивідуально після консультації з лікарем, але не менше 10 процедур 1-2 рази в тиждень. Існує також спеціальна програма для роботи з шкірою грудей та декольте. Особливо її потребують молоді мами, після годування груддю та при активному зниженні ваги.

Запис на ліфтинг обличчя у МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Med&Life»

Запис на прийом по телефону: (0362) 62-10-10, (098) 62-10-10-2

Вверх