ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Як швидко відновити відмінну фізичну форму до літа?

by / субота, 08 травня 2021 / Published in Корисна інформація

Нарешті почалася прекрасна весняно-літня пора легкості та радощів. І врешті кожна жінка може позбутися зайвих речей і насолодитися сонячним теплом та увагою чоловіків. Але для цього потрібно як слід підготуватися до теплих місяців. А, як відомо, незамінне значення для жіночої вроди має саме краса шкіри. Через це від прадавніх часів красуні особливо ретельно дбали про її стан. А також кожна жінка має бажання покращити контури свого тіла.

Уже легендарним став метод Клеопатри, яка заради омолодження занурювалася у ванну з молоком. Зараз не потрібно впадати у подібні крайнощі, адже на допомогу пришли медицина та технічний прогрес. Й у справі догляду за собою однією із найдієвіших процедур є вакуумно-роликовий ма-саж: зокрема масаж на французькому апараті останнього покоління LPG Alliance.

Наскільки дієвий такий вид масажу?

За допомогою спеціальних роликів, якими масажують, та циклічного вакуума відбувається комплексний, позитивний вплив не тільки на шкіру, а й на весь організм. Важливо зазначити, що не лише покращується вигляд шкіри та контурів тіла, але й поліпшується самопочуття, зміцнюється імунітет, виникає відчуття енергійності та припливу сил. Одним із позитивних ефектів є покращення току лімфи, яка бере участь багатьох життєвих процесах (саме на цьому, до речі, ак-центують майстри східної медицини).
Цей вид масажу став неймовірно популярним практично всьому світі, де таких процедур щорічно відбувається сотні тисяч – клієнтами є не тільки пересічні жінки, але й зірки та
VIP-особи.

У яких випадках допомагає вакуумно-роликовий масаж?

Навідатися до фахівця слід, якщо ви помітили недоліки своїй зовнішності: ознаки целюліту, зменшення еластичності шкіри, порушення контурів тіла після пологів, якщо ви почали втрачати гармонійну фізичну форму, чи не відчуваєте приливу сил і втрачаєте енергійність. Після курсу такого масажу, вам вдасться не тільки виправити ці недоліки, а й позбутися зайвих кілограмів, а ще повернути відмінну фізичну форму. Крім усього, подібна терапія – це дієва допомога у реабілітації після пластичної операції.

Якщо говорити узагальнено, то саме такі маніпуляції допоможуть кожній жінці відновити не тільки красу шкіри та фігури, але й отримати гармонійне самопочуття і, як наслідок, – енергійний та бадьорий настрій. Це ефективний спосіб омолодження та відновлення.

Як відбувається процедура масажування?

Зрозуміло, що для таких складних дій використовується спеціальна техніка. Найновіше устаткування в цій галузі – апарат LPG Alliance з Франції. Точність його роботи забез-печує спеціальний датчик ALLIANCE SKIN IDENTITY, який ви-значає тип шкіри й необхідну відновлювальну активність.

Увесь процес складається з кількох важливих етапів: спочатку – консультації, під час яких фахівець пояснить усі нюанси, а також результат від курсу, який можна очікувати. Перед сеансом пацієнт одягає спеціальний костюм, а спеціаліст працює по тілу спеціальною маніпулою, рухи якої відповідають програмі, яка індивідуально підбирається для кожного клієнта. Маніпула складається з головки та двох рухомих роликів і камери всмоктування.

При всій складності цей процес – абсолютно безболісний, а самі процедури сприяють розслабленню й відпочинку.

Як часто потрібно виконувати проце-дури масажу?

Процедура займає в середньому 35-55 хвилин. Рекомендують проводити від 8 до 12 процедур. Цього достатньо, аби залишатися у відмінній формі.

Де зробити вакуумно-роликовий ма-саж в Рівному?

Сучасний рівненський центр естетичної медиціни “Med&Life” спеціалізується на наданні косметологічних послуг з догляду за обличчям та тілом. Пропонує понад 30 косметичних процедур. Серед них – вакуумно-роликовий масаж за допомогою оригінального апарату LPG Alliance (країна виробництва Франція).

Вверх