ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ароматерапія – використання ефірних олій із лікувальною метою

by / понеділок, 26 січня 2015 / Published in Корисна інформація

Про силу впливу запахів на організм людини відомо дуже давно. Саме цей ефект лежить в основі ароматерапії – використання ефірних олій із лікувальною і профілактичною метою.

Сеанс ароматерапії в поєднанні з особливою масажною технікою обличчя та зони декольте запобігає появі зморшок, коригує овал обличчя, усуває сухість шкіри і набряклість тканин, підвищує еластичність шкіри і тонус м’язів обличчя.

Насичує шкіру киснем і сприяє виведенню токсинів, активізує процеси регенерації клітин, покращує живлення і гідратацію шкіри.

Зазвичай пацієнтам потрібно 6-7 сеансів.

Ми використовуємо високоякісну НАТУРАЛЬНУ КОСМЕТИКУ KAREL HADEK, яка не містить консервантів. А вітамінний Крем Натуралія – високоякісна основа, в яку можна додавати різні компоненти та високоякісні ефірні масла.Таким чином, можна приготувати будь-який крем з бажаною концентрацією активної речовини.

Маємо широкий асортимент ефірних олій, які відрізняються ароматерапевтичними єфектами, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сеанси АРОМАТЕРАПІЇ показані як для жінок так і для чоловіків, оскільки знімають психоемоційне напруження, допомагають позбутися симптомів хронічної втоми, порушень сну, дратівливості.

А в поєднанні з релакс-масажем та супроводі східних мелодій здатні підвищувати стійкість організму до стресу. Крім того, стимулюють центри задоволення мозку, вивільняючи при цьому ендорфіни.

Ціна

  • Ароматерапія + релакс-масаж обличчя та зони декольте – 195.00 (тривалість процедури – 1 год)
  • Ароматерапія + масаж обличчя та зони декольте + косметичний догляд – 230.00-250.00 (тривалість процедури – 1 год 20 хв)
Вверх