ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Гіпергідроз – як від нього позбутися?

by / понеділок, 02 вересня 2013 / Published in Корисна інформація

Гіпергідроз, або підвищене потовиділення, це захворювання, яке різко знижує комфортність життя будь-якої людини. Проявляється гіпергідроз як безпричинне потовиділення в ділянці пахв, долонь та стоп або зачіпає навіть суміжні зони. Якщо нормою для людини є виділення 500-1500 мл поту в добу, то при гіпергідрозі виділяється понад 1500 мл в годину, в наслідок  чого долоні, стопи і пахви постійно вологі. Нерідко ця недуга супроводжується ще й неприємним запахом.

Існує первинний і вторинний гіпергідроз. Первинний виявляється ще з дитинства і з віком посилюється, вторинний же розвивається із-за хвороби. Так само розділяють гіпергідроз по області дії – загальний або локалізований.

Як метод лікування, найбільш поширені всього два типа – хірургічне втручання та лікування за допомогою ін’єкцій ботулотоксина. Професіонали нашого косметологічного центру радять саме метод ін’єкцій, оскільки це найбільш ефективний та безпечний метод. І будь-який хірург скаже, що якщо можна обійтися без операції у вирішенні якої-небудь проблеми – варто так і поступити.

Процедура лікування гіпергідрозу за допомогою ботулотоксина складається з двох основних етапів – виявлення проблемних зон і введення в них препарату. Виявляють гіпергідрозні зони за допомогою тесту Мінору: оброблюють розчином йоду зону, яку досліджують та наносять порошок. Гіпергідрозні зони стають виразно видно за рахунок зміни кольору на коричневий, їх надалі й оброблюють. Ботулотоксин допомагає розвинути блокаду постгангліонарних нервів, що припиняє гіпергідроз на 6-10 місяців.

Процедуру після 10 місяців доведеться повторити, але комфортне життя , без сумніву, того варте!

Вверх