ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Новинка – модерний лазер Lumenis Lightsheer Desire

by / неділя, 25 серпня 2019 / Published in Корисна інформація

“Med&Life” — компанія, метою якої є забезпечити піклування про вашу красу та здоров’я. Для більш ефективної роботи, технічне оснащення медцентру “Med&Life” постійно оновлюється. Одна із таких новинок, яка з’явилася в клініці нещодавно, — це модерний лазер “Lumenis Lightsheer Desire”, який використовують для епіляції.

Чим особливий “Lumenis Lightsheer Desire”?

Цей діодний лазер — новітній винахід американської компанії Lumenis, став справжнім проривом у сфері лазерної епіляції. Уся справа в застосуванні новітньої технології вакуумного посилення High Speed, яка забезпечує абсолютну безболісність і комфорт під час сеансу. До того ж, використання лазера нетривале, тож процедура займе зовсім мало часу. Апарат можна застосовувати на всіх типах шкіри та у будь-який час, незалежно від сезону. Під час використання лазера немає ризику перегріву шкіри або опіків Крім того, повний курс епіляції займе лише 8-10 процедур, піс-ля яких ви матимете ідеально гладку шкіру.

Діодний лазер — сучасний пристрій, який має ресурс швидко позбавити небажаного волосся, навіть те, яке врос-ло, й зробити ваше тіло ще більш красивим та привабливим. І досягнути цього можна, звернувшись у знаний в Рівному центр “Med&Life”.

Як працює діодний лазер “Lumenis Lightsheer Desire”?

Промінь потужно нагріває волосся, тим самим знищуючи волосяний фолікул (спеціальні тканини навколо волосини), тим самим не лише знищуючи волосся, а й унеможливлюючи на довгий час повторне виростання волосяного покрову.

Аби зняти больові відчуття, використовують спеціальні насадки, які, захоплюючи шкіру, створюють своєрідне відчуття, ніби від масажу. Тож, відвідуючи модерний медичний центр “Med&Life”, не потрібно остерігатися болісних або некомфортних відчуттів!

Які результати варто очікувати після процедур?

Ефектом використання новітнього лазера “Lumenis Lightsheer Desire” є уповільнення росту волосся. Завдяки цьому на довгий час можна забути про використання різних кремів для епіляції, що, у свою чергу, позитивно вплине на ваш гаманець. Насолоджуватися ідеальним виглядом тіла можна буде протягом дуже довгого часу, не переймаючись небажаними волоссям — лише з плином часу ефект від використання “Lumenis Lightsheer Desire” здатен послабитися.

Цікаво, що використанням цього приладу цікавляться не лише жінки, а й чоловіки, які прагнуть позбутися небажаної рослинності на тілі. А це — чудове підтвердженням якості та надійності! І скористатися подібною новітньою технікою є змога у медичному центрі “Med&Life”.

Які відгуки від використання “Lumenis Lightsheer Desire”?

Висока ефективність ви-користання апарату зумовлює його популярність, тож лазер застосовують клініки практично по всьому світу. У тому числі й сучасний рівненський медичний центр “Med&Life”. Усі, хто відчув на собі дію “Lumenis Lightsheer Desire”, засвідчують, що це найновіша технологія для епіляції. Використання цієї техніки безпечне в умілих руках, дозволяє не тільки на довгий час мати доглянуте тіло, а й пройти процедуру без особливих больових відчуттів. Деякий біль все ж таки може бути частково відчутний, але він, як стверджують користувачі, не дуже гострий, тож користуватися лазером можуть і особи з низьким больовим порогом. Використання лазера найкраще під контролем фахівців з медичними знаннями. Такі спеціалістимедики є у Рівному в медцентрі “Med&Life”.

Де у Рівному можна скористатися “Lumenis Lightsheer Desire”?

Як уже зазначалося, сучасний медичний центр “Med&Life” має і це сертифіковане обладнання, й кваліфікований персонал, який володіє необхідними знаннями та досвідом, аби безпечно та комфортно для клієнта проводити подібні маніпуляції.

Рівненський медичний центр “Med&Life” спеціалізується на наданні косметоло-гічних послуг по догляду за обличчям та тілом.

Використовуючи лише останні моделі косметологічних апаратів виробництва Франції, Великобританії, Іспанії та професійну косметику європейських виробників, центр пропонує понад 30 видів процедур, спрямовані на оздоровлення та омолодження організму.

Вверх