ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Новинка – модерний лазер Lumenis Lightsheer Desire

by / неділя, 25 серпня 2019 / Published in Корисна інформація

Лазерна епіляція

Lumenis LightSheer Desire (США)

Модель 2019 року!

Всі хочуть мати гладеньку, доглянуту шкіру, позбавлену небажаного волосся. Нині є багато способів вирішити цю проблему, але найбільш надійним та ефективним є лазерна епіляція.

В центрі естетичної косметології «Med&Life», з’явився перший і єдиний у місті діодний лазер Lumenis LightSheer Desire – новітній винахід американської компанії Lumenis. Ця модель 2019 року стала справжнім проривом у сфері лазерної епіляції.

В чому ж унікальність Lumenis LightSheer Desire?

Насправді переваг цього лазера над іншими є чимало:

Довжина хвилі 805 нм – це «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку для здоров’я

Лазер забезпечує максимальне наближення лазерного проміня до фолікула, це вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження шкіри.

Завдяки технології High Speed тривалість процедури скорочується удвічі

Площа робочої плями рукоятки (насадка HS) становить 22 х 35 мм, що теж впливає на швидкість проведення процедури. Наприклад, лазерна епіляція підпашок займає 5 хв, бікіні – 10-15 хв, а ніг – всього 1 годину!

Не потрібна анестезія

Лазерна епіляція в найніжніших місцях вимагає застосування анестезії, якщо використовувати звичайний лазер. Але з Lumenis LightSheer Desire знеболення не потрібне – процедура абсолютно безболісна та приємна завдяки постійному контактному охолодженню та вакуумній насадці.

Процедуру можна проводити в будь-яку пору року

Донедавна лазерну епіляцію не можна було проводити влітку, але з Lumenis LightSheer Desire це обмеження також відпадає.

Підходить для будь-якого фототипу шкіри

Якщо шкіра темна або засмагла, є певний ризик опіків. Але це не стосується лазерної епіляції на Lumenis Light Sheer Desire. Завдяки цьому апарату можна проводити лазерну епіляцію на будь-якій шкірі й не боятися опіків. Технологія контактного охолодження ChillTipTM за допомогою сапфірової оптики захищає шкіру від перегрівання.

Видаляє будь-яке волосся

Вважається, що лазерна епіляція підходить тільки для темного волосся. Власне, так воно і є, якщо йдеться про звичайні лазери. Але з новітнім апаратом Lumenis Light Sheer Desire все інакше – він видаляє волосся будь-якого типу і кольору, навіть світле і тонке.

Видаляє вросле волосся

Вросле волосся – проблема, з якою стикаються майже всі, але новітній діодний лазер може впоратися з цим швидко і безпечно.

Підходить для підлітків

Проблема небажаного волосся починає хвилювати людей вже з підліткового віку, та донедавна лазерна епіляція для зовсім юних була недоступною. Lumenis Light Sheer Desire – перший у світі лазерний апарат, дозволений для використання у підлітків.

Видалення волосся у важкодоступних місцях

Це можливо завдяки тому,що апарат укомплектований двома робочими рукоятками з незалежними діодними модулями, які відрізняються розмірами робочої плями, технологією впливу та використовуються для обробки різних частин тіла.

Як працює діодний лазер Lumenis Light Sheer Desire?

Потужний промінь нагріває волосся, знищуючи волосяний фолікул та унеможливлюючи на довгий час повторне виростання волосся. Результат добре помітний вже після першої процедури, при цьому на шкірі немає жодних подразнень, адже крім видалення небажаного волосся, лазер має протизапальну, антибактеріальну та омолоджувальну дію.

Тож, якщо ви хочете мати красиву та гладеньку шкіру без зайвого волосся, кращим вибором стане лазер Lumenis Light Sheer Desire у центрі естетичної медицини «Med&Life.

Записатися на лазерну епіляцію можна за телефонами:

0362-62-10-10

098-62-10-10-2

Вверх