ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Мезотерапія попередить передчасну сивину

by / четвер, 05 грудня 2013 / Published in Корисна інформація

Мезотерапія – один з найефективніших способів лікування волосся та шкіри голови, який популярний як у жінок, так і у чоловіків. Адже Мезотерапія не лише запобігає випадінню волосся, але і покращує їх загальний стан, а також запобігає появі передчасної сивини. Мезотерапія – це ін’єкційне введення в шкіру голови спеціалізованих лікувальних «коктейлів». Іншими словами – це пряма доставка лікувальних препаратів прямо до цибулини волоса. До складу «коктейлів» входять різні речовини, що живлять волосяний фолікул, поліпшуючи його кровопостачанням та постачанням киснем.

Найчастіше «коктейлі» складаються з цинку, селену, вітаміну В і амінокислот. Вітамін В допомагає позбутися лупи, укріплює волосяний фолікул і нормалізує роботу сальних залоз. Цинк і селен грають важливу роль в процесах регенерації шкіри, сприяють росту волосся. Крім того, до складу лікувального «коктейлю» для Мезотерапії може входити меланін, кобальт і марганець, а також мідь. Всі ці корисні для організму речовини допомагають зупинити процес появи сивого волосся і відновити їх природний колір.

Однією з причин випадання волосся є погане кровопостачання шийного відділу хребта. Через це волосяні фолікули отримують недостатню кількість вітамінів, мікроелементів і кисню. Тому якщо у пацієнта вже відбувається випадіння волосся або цей процес лише намічається, мезотерапевтичні «коктейлі» йому вводять не лише в шкіру голови, але і в шийно-комірну зону. Це нормалізує мікроциркуляцію крові. І кровопостачання в шийному відділі хребта нормалізується.

Питання: Як проходить процедура?

Відповідь: Через те, що при Мезотерапії волосся використовуються тонкі голки, а лікувальний «коктейль» вводиться на глибину не більше 2-4 мм, процедура проходить м’яко і практично без хворобливих відчуттів. Цікаво, що мікротравма, нанесена голкою, сприяє омолоджуванню шкіри, запускаючи механізм відновних процесів.

Питання: Як довго триває одна процедура і скільки потрібно зробити процедур для того, щоб з’явився ефект?

Відповідь: Одна процедура триває від 30 до 40 хвилин. Проте для досягнення максимального ефекту однієї процедури, звичайно ж, недостатньо. Мезотерапія ефективна при курсовій дії, яка включає не менше 10-15 процедур.

Питання: Коли почнеться видиме поліпшення стану волосся?

Відповідь: Після двох-трьох процедур волосся почне зміцнюватися, сповільниться випадіння, почнуть розкриватися «сплячі» цибулини.

Питання: Як довго тримається результат?

Відповідь: Мезотерапія для волосся відрізняється своїм довгостроковим ефектом. І щоб як можна довше насолоджуватися розкішним слухняним волоссям потрібно, окрім догляду та лікування, не забувати і в цілому піклуватися про здоров’я – вживати більше вітамінів, їсти збалансовану їжу, вести активний спосіб життя.

Вверх