ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1 тел.: (362) 62-10-10
2 тел.: +38 (098) 62-10-10-2
3 E-mail: medlife.rivne@ukr.net

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Сб: 9:00 - 20:00
Неділя: 10:00 - 16:00

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Збільшення об’єму губ. У чому секрет популярності?

by / понеділок, 02 вересня 2013 / Published in Корисна інформація

Губи – це візитна карточка жінки. А красиві, чуттєві губи – одне із достойності молодої жінки.

У всі часи, в будь-якій з культур краса губ була ознакою чуттєвості, сексуальності жінки… А догляду за губами присвячували цілі трактати.

Час невблаганно міняє подобу людини, а губи…зменшуються, втрачають чітку форму, навколо них починають утворюватися зморшки. І навіть в досить молодому віці губи виглядають набагато старшими. Ще 10 років тому жінки навіть мріяти не могли про те, що зараз доступно кожній.

Наповнювачі на основі гіалуронової кислоти дали сучасній жінці можливість виглядати набагато молодше за свій вік, додавши додаткову чарівність своїм губам.

Повернення губам природної форми та додання більшого об’єму дозволяє збалансувати риси обличчя, а збільшення губ при віковій корекції дозволяє відновити природний вигляд обличчя: підвести опущені куточки губ, додати повноту та соковитість губам, повернути обличчю не лише молодий, але і природний вигляд.

Ін’єкційна процедура проводиться шляхом підшкірного введення гелю на основі гіалуронової кислоти. Гель вводиться по контуру губ під місцевою анестезією. Тривалість процедури не більше 30 хвилин. Ефект зберігається впродовж 8-10 місяців.

Вверх